משכנתא לשיפוץ

שיפוץ הבית והתאמתו לצרכים שלכם, זו החלטה שדורשת מכם להמציא הון עצמי. שיפוץ יכול להגיע לכדי כמה מאות אלפי שקלים, תלוי בהיקפו, ולכן עליכם לחשוב על אפשרות מימון אטרקטיבית. אחת האפשרויות שעומדת לרשותכם כיום היא משכנתא לשיפוץ.

משכנתא לשיפוץ זו הלוואה שניתן לקחת מהבנק כאשר נכס שבבעלותכם או שעתיד להיות בבעלותכם משמש כערובה. עם זאת יכול להיות שזו לא תהיה בהכרח האופציה הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, ולכן רגע לפני שמחליטים על אפשרות כזו או אחרת, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי.

המומחים שלנו בהירשביין ישמחו לעמוד לרשותכם, להבין את הצרכים שלכם ואת המטרות מאחורי השיפוץ. לאחר מכן הם יבחנו את הנתונים שלכם לעומק ויבחנו עבורכם מסלולים מתאימים לצרכים שלכם ולאורח החיים שאתם מקיימים.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

רגע לפני שמחליטים, פונים לייעוץ ממומחים

כאשר עומדות לרשותכם כמה וכמה אפשרויות לקבלת מימון, כדאי לעשות שיעורי בית, לבחון את מצבכם הפיננסי ולבחור את האפשרות הטובה ביותר.

לשם כך צריך לקבל ייעוץ מקצועי. בהירשביין אנו מציעים לכם כמה וכמה יתרונות:

אנו נייצג אתכם מול הבנקים

משכנתא לשיפוץ זו נגזרת של משכנתא לכל מטרה והמטרה שלה היא לשיפוץ בלבד. ניתן לקבל אותה בבנקים השונים למשכנתאות, ואנו כאן כדי לעזור לזה לקרות.

אנו נבחן את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם

הבנקים השונים מתווים מסלולים שונים, עם תנאים שונים שמהם עליכם לבחור. אנו נציג בפניכם את האפשרויות ונבחר את המסלול הטוב ביותר.

אנו נעשה את כל העבודה עבורכם

אנו יודעים שבשגרת החיים האינטנסיבית שלכם לא תמיד יש לכם זמן להתעסק עם איסוף נתונים או פניה אל בנקים כדי לקבל אישור עקרוני. לכן אנו נעשה את עיקר העבודה ונחסוך לכם את ההתעסקות.

מה התנאים לקבלת משכנתא לשיפוץ?

חשוב להבין שמשכנתא לשיפוץ זו אינה הלוואה מהבנק וכדי שהבנק יאשר את הבקשה שלכם עליכם לעמוד בכמה תנאים כמו למשל להיות הבעלים של נכס הרשום על שמכם, שבדקתם מהו הסכום הכולל שתצטרכו לשיפוץ וקיבלתם הצעות מחיר מכל הגורמים המעורבים, שדירוג האשראי האישי שלכם טוב ועוד.

מהו אחוז המימון שניתן לקבל לשיפוץ דירה?

על פי ההוראות של בנק ישראל אחוז המימון של הדירה נקבע בהתאם לסוג הדירה, אולם באופן כללי, כדי לקבוע את אחוז המימון, הבנק ידרוש מכם להביא שמאי מקרקעין כדי שיעריך את שווי הנכס, ובהתאם להערכה של השמאי הבנק יחשב את סכום המימון. כדי לדעת יותר פרטים ועל מנת שתוכלו לצאת לדרך, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ, עם מומחים לתחום. כאשר אתם מצוידים במיטב המומחים תוכלו לעשות את שיעורי הבית שלכם, וגם להתמקח עם הבנקים השונים כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר.

המומחים שלנו בהירשביין ישמחו לעמוד לרשותכם כדי לבחון מסלולי משכנתא שונים ולעזור לכם למצוא את המסלול המתאים ביותר בתנאים הכי טובים. לתאום פגישת ייעוץ, צרו אתנו קשר.

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת