ייעוץ משכנתאות

למה כדאי לכם להיעזר ביועץ משכנתאות?

חסכון עצום בתשלומים ובהחזר לבנקים

בחינה של מסלולי משכנתא שונים ובניית תמהיל מסלולים מתאים, יכולה להביא לחיסכון משמעותי גם בתשלום ההחזר החודשי וגם בעלות הכוללת של המשכנתא.

אנחנו נבצע עבורכם את הבחינה ונציע לכם תמהיל המסלולי המשכנתא שיתאימו לצרכיכם וביכולת ההחזר הנוכחית, תוך כדי התחשבות בשינויים אפשריים לאורך חיי המשכנתא.

מסלול השקעה מותאם לאורך החיים ולצרכים שלכם

התנאים הכלכליים גם של הרוכש (משפחה או משקיע) וגם של המשק עשויים להשתנות בטווח של כמה שנים. תנאים אלה יכולים להוות הזדמנות עבור הרוכש לשפר את תנאי המשכנתא שיתאימו לתנאים החדשים ולהביא בחיסכון בעלות של משכנתא קיימת.

אנחנו נבצע עבורכם את הבחינה ונציע לכם תמהיל המסלולי המשכנתא שיתאימו לתנאים המעודכנים שלכם או של המשק בכל עת ונציע לכם דרכים אפשריות לנצל את ההזדמנויות שמופיעות עם תנאים אלה כך שאתם תשיגו חיסכון בהחזר ו\או בעלות המשכנתא.

אנחנו עושים את כל העבודה אתם צריכים רק לחתום

אנחנו מכינים תיק נתונים מסודר עם כל הנתונים והשיקולים הרלוונטיים ונייצג אתכם מול הבנקים למשכנתאות השונים ע״מ להשיג עבורכם את התנאים המיטביים לתמהיל המשכנתא הרצוי. אתם רק צריכים לחתום על הסכם הייעוץ.

תהליך לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא הינו תהליך מורכב הכולל מספר צעדים ושלבים כגון מילוי טפסים, בקשות למידע, הצגת מקורות הכנסה ואחרים. כמו כן לקיחת המשכנתא כרוכה בעלויות נוספות, חלקן חד פעמיות וחלקן נוספות להחזר החודשי, כגון ביטוח המשכנתא.
בשעה טובה, מצאת את בנכס אותו תרצו לרכוש, חשוב לבדוק את יכולת המימון שלכם לפני שתתקדמו לשלב החוזה.
אחד השלבים החשובים ביותר הוא קבלת האישור העקרוני לפחות מאחד הבנקים למשכנתאות.
כדי לקבל את אותו אישור עקרוני הבנק למשכנתאות יבקש מכם מידע אודות ההתנהלות הכלכלית שלכם. כגון: תדפיסי חשבון בנק, תלושי שכר, ריכוז יתרות, הצהרה על סכום ההון העצמי שלכם וכמובן מה יהיה סכום העסקה שאתם מעוניינים לבצע..
לאחר קבלת האישור העקרוני, תוכלו להתקדם לחתימת החוזה.
במקרה והנכס הנרכש חדש מקבלן והפרויקט מלווה על ידי בנק עם “ערבות חוק מכר”, תקבלו מהבנק מספר מסמכים להחתים את הקבלן כחלק מתהליך “העמדת ההלוואה”. במקרה כזה התהליך קצר יחסית ורוב העבודה היא של יועץ המשכנתאות בבניית תמהיל ההלוואה ומכרז הריביות.
במקרה והנכס הנרכש הוא יד שניה, יהיה עליכם לתאם שמאי מקרקעין אשר עובד עם הבנק למשכנתאות בכדי לוודא שמחיר העסקה תואם את שווי השוק הנכון למועד הרכישה ובכך שהבנק המממן לא נכנס לעסקה “לא כדאית” מבחינת השוק.
אנחנו נעזור לכם לאסוף את כל החומר הדרוש, נבצע עבורכם את כל תהליך מילוי הטפסים והבקשות השונות. נכין עבורכם את תיק הלקוח ובו נאגד את כל המידע הדרוש לאישור העקרוני, נבנה ביחד לצרכים וליכולות שלכם את תמהיל המשכנתא ונצא למכרז ריביות בכדי למזער ככל הניתן את העלות הסופית של המשכנתא. כמו כן, נבהיר עבורכם את כל ההוצאות הנלוות הכרוכות בתהליך כך שלא יהיו הפתעות.
ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא מאפשר לכם להזין נתונים כגון סכום ההלוואה, תקופת ההחזר הרצויה ושיעור הריבית, ולראות כיצד שינוי אחד הפרמטרים משפיע על ההחזר החודשי.

במהלך תהליך לקיחת המשכנתא, נציע לכם מגוון מסלולי המשכנתא שונים ותמהיל ביניהם, כך שתנאי ההחזר יהיו טובים יותר באופן משמעותי מהערכה ראשונית שבוצעה באמצעות מחשבון המשכנתא.

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת