משכנתא לדירה

עם פרויקטים חדשים לבניה שקמים כמו פטריות אחרי הגשם ומציעים את מיטב החידושים בענף הבניה, אין זה מפתיע, שרכישת דירה מקבלן הפכה לאחד המודלים האטרקטיביים ביותר שיש בנמצא. מה גם שאפשרות זו כוללת בתוכה תת אפשרויות שונות ומגוונות לבחירה. לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, בשורה התחתונה, כדי להוציא את העסקה אל הפועל אתם תצטרכו משכנתא מהבנק. וכאן בדיוק השירותים שלנו נכונים לתמונה.

אנו כאן כדי לחבר בין סוג העסקה שאתם עומדים לבצע לבין סוג המשכנתא שעליכם לקחת, תוך שמוודאים שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר, בהתאמה ליכולות שלכם, לאורח החיים הייחודי לכם ולמשתנים עתידיים שיש לקחת בחשבון.

המומחים שלנו בעלי ניסיון רב והם יכולים לעזור לכם להימנע מטעויות קריטיות ולשמור על האינטרסים שלכם לכל אורך התהליך.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

יש המון אפשרויות וזכויות שעליכם לדעת

קבלת משכנתא לדירה מקבלן זהו תהליך שכדי לצלוח אותו, עליכם להכיר את התחום ואת כל האפשרויות שעומדות לרשותכם.

המומחים שלנו כאן כדי לייעץ, לתרום מהידע המקצועי ולעבור יחד אתכם את כל השלבים בדרך לקבלת המשכנתא.

אנו נספק לכם מידע מקצועי

על הלוואת גישור שמעתם? לא כולם יודעים שכדי שלא להגיע לפיגורים בתשלומים או הפרות חוזה הם יכולים לקחת הלוואת גישור. מה המשמעות ומתי זאת תהיה החלטה נכונה עבורכם? בפגישת ייעוץ אנו נשמח להרחיב.

קבלת אישור עקרוני מהבנק

זהו שלב קריטי בדרך לקבלת מפתח לדירה חדשה מקבלן. ללא אישור עקרוני מהבנק לא תוכלו לקבל את המימון הדרוש לביצוע העסקה. אנו נאסוף עבורכם את כל המסמכים, נעביר לבנק ולאחר קבלת האישור תוכלו להתקדם לשלב הבא.

אנו נעשה את עיקר העבודה

עם בניית תמהיל הלוואה ומכרז ריביות שיבטיח שתקבלו את העסקה הכי טובה!

מה חשוב לדעת על משכנתא לדירה מקבלן?

יש תנאים למשכנתא שמשתנים בין קניית דירה יד 2, לבין קניית דירה מקבלן, כמו למשל:

לא צריך הערכת שמאי – אם עבור קניית דירה יד 2 יהיה עליכם לשלם לשמאי כד שיגיע, יעריך את שווי הנכס, ובהתאם להערכתו הבנק יוכל לחשב את הסיכון שבמתן משכנתא, כאשר מדובר במשכנתא לדירה מקבלן, התהליך מול השמאי נחסך מכם, כמו גם העלות של השירות.

שדרוגים ותוספות מוסיפים ערך – אם אתם מבצעים מול הקבלן שדרוגים ותוספות אשר הוכנסו לתוך החוזה מולו, כל השדרוגים הללו משפיעים על שווי ערך הנכס מבחינת הבנק. שלא כמו שקורה בשיפוצים שתבצעו בדירה יד 2, לאחר הרכישה.

ומה לגבי המשכנתא?

דירות קבלן נמצאות בתהליך בניה, לכן לא גרים בבית בפועל. כדי למנוע מכם תשלום כפול, גם תשלום לקבלן על הבנייה וגם תשלום שכירות, הבנקים פתוחים לאפשרויות כמו דחיית מועד החזרת התשלומים. כך תוכלו לקבל את הכסף עכשיו, אך להתחיל עם ההחזרים רק לאחר שהדירה תהיה מוכנה.

אלו ועוד הם דברים שחשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא לדירה מקבלן ולכן מומלץ לפנות אלינו ולתאם פגישת ייעוץ משכנתא. אנו נשמח לעשות לכם סדר בדברים ולעזור לכם להשיג את התנאים הכי טובים בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם!

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת