משכנתא לרווקים

כיום רוב מי שמגישים בקשה למשכנתא אלו הם זוגות צעירים, ולמרות זאת, כולם יכולים לקנות לעצמם דירה אם ידם משגת, גם רווקים. עם זאת, לא זאת השאלה שעומדת על הפרק. מה שבאמת חשוב להבין הוא האם משכנתא לרווקים תהיה משתלמת. ולשם כך, חשוב לקבל ייעוץ.

רווקים שמעוניינים במשכנתא מהר מאוד מגלים שבבנקים למשכנתאות יש לא מעט תנאים שמפלים אותם. כך למשל זכאות להלוואה מהמדינה רק מגיל 30 ואילך, אם בכלל, ושורה של קריטריונים בהם יהיה עליהם לעמוד כתנאי מקדים לקבלת אישור עקרוני.

זו בדיוק הסיבה שאם אתם רוצים לקבל משכנתא לרווקים אתם זקוקים לנו ולכל הידע והניסיון שאנו מביאים. אנו נשים על השולחן את כל השיקולים והמידע שעליכם, כרווקים, לקחת בחשבון, ונעשה את מיטב המאמצים כדי למצוא עבורכם את המסלול הנכון בתנאים הכי משתלמים.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

נשמח לעזור לכם לראות את התמונה הגדולה

משכנתא זו החלטה פיננסית גדולה, ולכן חשוב לקבל את כל העזרה שאתם יכולים כדי להבין אם אפשרות זו מתאימה לכם כרווקים. אנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי, כמו גם את היתרונות הבאים:

שקיפות מקסימלית

אנו בצד שלכם ולכן תמיד נציג לכם את כל המידע בצורה כמה שיותר שקופה, כך תוכלו להגיע להחלטות מבוססות יותר.

מציאת מסלולים רלוונטיים

יש מסלולים שיהיו יותר רלוונטיים לכם מאחרים. אנו נבחן את הנתונים שלכם ונציג לכם את המסלולים הכי מתאימים.

ייעוץ מקצועי

יש המון מידע זמין מה שעשוי להיות מעט מבלבל, אנו נשמח לעשות לכם סדר בדברים.

מה התנאים שהבנקים מציבים עבור משכנתא לרווקים?

הבנקים מעמידים כמה וכמה תנאים בהם יהיה עליכם לעמוד. כך למשל יהיה עליכם להוכיח שתוכלו לעמוד בהחזר, שיש לכם הכנסה קבועה, שאין לכם תנועות חריגות וקיצוניות בחשבון העובר ושב  וכמובן – שיש לכם הון ראשוני כנדרש, שכן הבנק לא יאשר לכם שיעור גבוה יותר מ- 70% מערך הנכס המיועד.

ישנם שיאמרו שמשכנתא לרווקים אינה משתלמת בעוד שאחרים יאמרו שכן. אין לכך תשובה חד משמעית ויש לבחון את השיקולים בעד ונגד. אם יש לכם הכנסה קבועה ותוכלו לעמוד בגובה ההחזרים החודשיים, אין שום סיבה שלא לקחת משכנתא, זה עדיף על תשלום שכירות גבוהה.

לעומת זאת, משכנתא לרווקים זו התחייבות ארוכה ותמיד קיים החשש שיחולו שינויים. בשונה מזוג, במקרה של אובדן הכנסה, לא יהיה עליכם מקור הכנסה נוסף. לכן זו התחייבות עם המון אחריות לבן אדם אחד.

כדי להגיע להחלטה מושכלת – תאמו פגישת ייעוץ

כדי שתוכלו להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם, תוך שאתם לוקחים בחשבון את כל היתרונות והחסרונות הקיימים, כדאי להגיע לפגישת ייעוץ. בפגישת הייעוץ נפרוש בפניכם את כל המידע החשוב ונעזור לכם לבחור משכנתא שתתאים ליכולותיכם ולמצבכם הכלכלי.

כדי לקבל הצעות אטרקטיביות למשכנתא לרווקים, צרו אתנו קשר. אנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי, להציג לכם מסלולים מתאימים ולעשות לכם סדר בדברים.

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת