משכנתא לחד הוריים

אם אתם עצמאיים ומעוניינים לרכוש נכס מקרקעין, אתם עשויים לגלות שתהליך קבלת המשכנתא עשוי להיות מעט יותר מאתגר עבורכם, רק מעצם היותכם עצמאיים. ובכל זאת, למרות האתגר הבירוקרטי, אין זה אומר שקבלת משכנתא לעצמאיים היא בלתי אפשרית, אלא שכמו כל סוג של משכנתא, הדבר תלוי בהון העצמי שעומד לרשותכם, כמו גם ביכולות ההחזר שלכם.

אנו בהירשביין כאן עבורכם עם ייעוץ משכנתאות מקצועי, ונשמח ללוות אתכם לאורך הדרך, כדי להסביר לכם את כל מה שחשוב לדעת, ולשפר את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא מהבנק.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

השלב הראשון בדרך – קבלת ייעוץ מקצועי

מכיוון שקבלת משכנתא לעצמאיים זהו תהליך מורכב, מומלץ לקבל ייעוץ משכנתאות מקצועי כדי לדעת מול מה אתם עומדים.

חיסכון בזמן

המומחים שלנו בעלי ידע וניסיון וישמחו לרכז עבורכם את כל המסמכים, הדיווחים והאישורים שעליכם להציג לבנקים למשכנתאות, תוך שדואגים ששום דבר לא ייפול בין הכיסאות.

מומחיות

הצוות המקצועי שלנו יודע בדיוק כיצד להתנהל מול הבנקים למשכנתאות ויוכל לייצג אתכם בתהליכי המשא ומתן ולעזור לכם לנווט בהתנהלות שלכם מול הבנק, כדי לשפר את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא.

התאמה מלאה

אנו נבחן את היכולות שלכם, מצבכם הכלכלי ונחפש את המסלולים המתאימים ביותר עבורכם בבנקים השונים, כדי למצוא עבורכם מסלול בתנאים הכי טובים ומתאימים.

משכנתא לעצמאיים – כל שעליכם לדעת

במידה ואתם עצמאיים, כלומר – עוסקים פטורים, עוסקים מורשים או בעליה של חברה בע”מ, בבואכם לבקש אישור לקבלת משכנתא לעצמאיים יהיה עליכם להציג לבנקים מסמכים שונים ומגוונים כמו למשל שומה משנת המס האחרונה, שומה עבור שנים קודמות, אישור מרואה חשבון על הכנסות והוצאות של שנת המס הנוכחית ועוד.

כמובן שבתור עסקים שמנהלים עסק במקביל, סביר להניח שלא תמיד יהיה לכם את הזמן להתעסק עם כל הבירוקרטיה והטפסים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו נחסוך לכם זמן יקר ונאסוף את כל הטפסים עבורכם כדי להגיש אותם לבנק.

מה הפרמטרים של הבנקים למתן משכנתא לעצמאיים?

עצמאיים רבים נאלצים להתמודד עם סרבול בירוקרטי ולא פעם גם נתקלים בסירוב של הבנק. הסיבה לכך היא שמשכנתא זו הלוואה שניתנת לאורך זמן, והבנקים רוצים לראות יציבות בהכנסות, כך שיהיו בטוחים שגורם הסיכון אינו גדול ובעל העסק שמולם יכול לעמוד בהחזר החודשי ללא בעיות. אי יציבות בהכנסות או הוצאות מרובות, אלו משתנים שעשויים להוביל לחוסר יכולת לעמוד בהחזרים החודשיים וכתוצאה מכך, לאי ודאות שלא חביבה על הבנק.

אנו נשמח לעזור לכם לכל אורך הדרך ועד קבלת אישור למשכנתא

הבנק רוצה לראות תמונה שבה הלווה יכול לעמוד בתנאי ההחזר של ההלוואה ועם עצמאיים לעיתים המציאות מורכבת יותר, כי ההכנסות החודשיות אינן קבועות ברוב המקרים. מה גם שבנקים שכן מאשרים משכנתאות לעצמאיים לעיתים יציעו מסלולים עם תנאים פחות אטרקטיביים. זהו בדיוק המקום שבו אנו מתערבים לטובתכם, מייצגים את האינטרסים שלכם ועוזרים לכם לגבור על האתגר, להתנהל נכון מול הבנק ולמצוא מסלול משכנתא שתפור למידותיכם.

עם שפע של ידע מקצועי והמון ניסיון אנו נעזור לכם לפלס את הדרך אל עבר קבלת המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר, בהתאם ליכולות שלכם! כדי לצאת לדרך, מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת