משכנתא למסורבים

ישנם אנשים שפונים אל הבנקים בבקשה לקבל משכנתא אך מקבלים סירוב לבקשתם מסיבה כזו או אחרת. משכנתא למסורבים זו משכנתא לאותם אנשים שקיבלו סירוב מהבנק ומנסים שוב את מזלם. מכיוון שבמקרים רבים, הסיבה לקבלת הסירוב אינה תלויה במגישי הבקשה עצמם, ישנם מצבים בהם ניתן להתגבר על המכשול, להבין מה הייתה הסיבה לסירוב ולהתנהל בצורה חכמה יותר מול הבנק.  

כל אדם יכול לקבל סירוב מהבנק ולא תמיד הסיבה תהיה כלכלית דווקא, מה גם שבהמון מקרים לסירוב יהיו המון השלכות, כמו למשל כאשר נחתם חוזה מכר לגבי נכס. משכנתא למסורבים מגישים לבנק לאחר קבלת סירוב במטרה לקבל אישור מחודש ולאחר שמתקנים את הבקשה או לחלופין, את נתוני האשראי של המבקשים.

כדי לקבל את האישור מומלץ שלא לפעול לבד ולפנות למומחים. ייעוץ משכנתאות מקצועי כמו שאנו בהירשביין מספקים, יוכל לעשות את ההבדל. מומחים לתחום יבצעו את כל הבדיקות הנדרשות, יחשבו על פתרונות שיעזרו להתגבר על המורכבות שהובילה לסירוב, ויתנהלו במקומכם מול הבנקים.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

קיבלתם סירוב? השלב הראשון הוא לפנות לייעוץ

יועצים מקצועיים יוכלו להציג לכם את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם, תוך שנסמכים על ידע וניסיון. מעבר לכך המומחים שלנו מעמידים לרשותכם לא מעט יתרונות:

ייעוץ משכנתאות מקצועי

אנו נבחן את הבקשה שלכם לעומק, נתכנן את הפעולות שניתן לבצע וניישם אותן על הצד הטוב ביותר.

חיסכון בזמן יקר

אנו נאסוף את כל המסמכים הנחוצים שהבנק דורש כדי לתת אישור עקרוני ונתנהל מולו במקומכם.

בדיקת מסלולים בהתאמה אישית

הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו לבחון מסלולים רלוונטיים עבורכם ולבנות את בקשת המשכנתא באופן מותאם לצרכים וליכולות שלכם.

מהן הסיבות לקבלת סירוב וכיצד ניתן להתגבר עליהן?

משכנתא זו עסקה גדולה, גם עבור הבנק. לכן על הבנק להיות כמה שיותר בטוח שאתם תוכלו לעמוד בהתחייבויות שלכם. כדי למזער את הסיכון הבנק יבדוק את הרקע הפיננסי שלכם, ואם דירוג האשראי שלכם נמוך, הוא עשוי לסרב לבקשה שלכם. סיבות נוספות לסירוב הן חוסר התאמה בין יכולות המבקש לבקשה שהוגשה או בין הבקשה לבין דרישות הבנק, מגבלות על חשבון הבנק של מבקש הבקשה, מגבלות גיל, עיקולים מול בנקים, בעיות ברישום הדירה ועוד גורמים.

כמובן, שעם הידע והניסיון המתאימים יש הרבה מה לעשות כאשר מגישים משכנתא למסורבים. ניתן לתקן את הבקשה ולהתאים אותה בצורה טובה יותר לקריטריונים של הבנק, או לחלופין לפנות לבנק אחר למשכנתאות שיסכים לאשר משכנתא בשיעור יותר גבוה. אפשר להוסיף ערבים להלוואה ויש המון פעולות שניתן לעשות, כמובן שבעזרת עזרה וליווי של יועצי משכנתאות מומחים.

המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם להתגבר על כל הבעיות

צוות היועצים של הירשביין יכול לסייע לכם להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל אישור מהבנק. מומלץ שלא להגיש משכנתא למסורבים באופן עצמאי, מכיוון שאם לא שיניתם את הנתונים שהובילו לסירוב ואתם מגישים את אותה הבקשה, סביר להניח שתקבלו שוב סירוב.

בהירשביין נשמח לבחון לעומק את הבקשה שלכם, להבין מה היו הבעיות שהובילו לסירוב מלכתחילה, ולתקן את כל מה שבר תיקון. לפרטים נוספים אודות משכנתא למסורבים צרו אתנו קשר, ונשמח להציג לכם את האפשרויות שעומדות בפניכם.

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת