מסלולי משכנתא

כיום ישנם סוגים שונים של מסלולי משכנתא שקיימים בשוק, וכדי ליצור את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורכם, עליכם להכיר את המסלולים הקיימים.

המטרה שלנו היא לעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלכם וכדי לעשות זאת אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ובמהלכה אנו נבחן את המצב הפיננסי שלכם נבדוק את כל המסלולים שיכולים להתאים לכם באופן אישי ונבנה תמהיל מסלולי שמותאם לכם. כמובן שההחלטות הסופיות יהיו שלכם, אנו כאן כדי לעזור, להדריך וללוות אתכם לכל אורך הדרך.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

היתרונות בעבודה אתנו

יש המון יתרונות בעבודה עם יועצי משכנתאות ביניהם:

ידע נרחב בתחום

היכרות עם מסלולי משכנתא קיימים, מאפשרת לנו להתאים לכם את המסלול הטוב ביותר, או ליצור שילובים אפשריים שתואמים ליכולות שלכם.

טיפול מהיר ויעיל בבקשה שלכם

אנו יודעים איך השוק עובד, אילו טפסים צריך להגיש, במה להתמקד ולכן יכולים לזרז את הבקשות שלכם.

מתן המלצה מבוססת

אנו נבחן את הנתונים האישיים והכלכליים שלכם ונוכל להמליץ לכם על המסלול האופטימלי ביותר.

אילו מסלולי משכנתא יש?

יש כמה וכמה סוגים של מסלולי משכנתא, ביניהם:

מסלול ריבית קבועה צמודת ממד

במסלול זה הריבית קבועה ולא משתנה והסכום שאותו לוויתם מהבנק צמוד לממד המחירים לצרכן באופן ישיר. מסלול זה בעל רמת סיכון גבוהה גם בגלל העמלה שתילקח מכם בעבור פירעון מוקדם וגם בגלל ההצמדה לממד, שיכולה להקפיץ את ההחזר החודשי. לכן הוא יתאים יותר כאשר לוקחים משכנתא לתקופה קצרה.

מסלול ריבית משתנה צמודת מדד

מסלול זה דומה למסלול ריבית קבועה צמודת מדד אך יש גם הבדל קטן והוא קיומה של נקודת יציאה כמו גם נקודת שינוי הריבית. מה שאומר שניתן לצאת מהמסלול בנקודת זמן מוגדרת ללא תשלום עמלת יציאה והריבית תתעדכן באופן שמשקף את רמת הריביות במשק. במסלול זה רמת הסיכון בינונית והוא יותר נוח.

מסלול ריבית פריים

במסלול זה אין הצמדה למדד וההחזר החודשי מבוסס על ריבית הפריים. כתוצאה מכך הריבית תשתנה אחת לחודש או בכל פעם שחל שינוי בריבית הפריים. מבחינת הפירעון המוקדם, במסלול זה תוכלו לפרוע את המשכנתא או למחזר אותה בכל רגע נתון ללא עמלה. עם זאת רמת הסיכון גבוהה, אם ריבית הפריים תעלה, כך יעלה גם סכום ההחזר החודשי.

מסלול משתנה כל שנה לא צמודה

מסלול זה דומה מאוד למסלול הפריים אך יש גם הבדלים, הריבית משתנה אחת לשנה ולא אחת לחודש והמסלול יהיה מעט יותר יקר. גם במסלול זה ניתן לפרוע או למחזר את המשכנתא בכל רגע נתון, אך כאן רמת הסיכון בינונית.

מסלול ריבית קבועה לא צמודה

מסלול נטול הפתעות בו מתחילים ומסיימים עם אותו החזר חודשי לכל אורך חיי ההלוואה. עם זאת החסרונות הם שמסלול זה יקר יחסית ועשוי לכלול עמלות יציאה גבוהות. רמת הסיכון שלו בינונית אך הקנסות עבור פירעון מוקדם יהיו גבוהים והמחיר יחסית יקר.

מסלול ריבית משתנה לא צמודה

משלב בתוכו שני מסלולים ויכול להיות טוב עבורכם אם אתם מחפשים יציבות לכמה שנים. הריבית משתנה אחת לחמש שנים, ובתום חמש השנים לא יגבו מכם קנסות עבור פירעון מוקדם.

מסלולי מט"ח

רוב המסלולים דומים באופן כללי, אך הריבית משתנה בהתאם לריבית בחו"ל. ההחזר החודשי וסכום ההלוואה צמודים לשער החליפין. הריבית משתנה אחת לכמה חודשים עד שנה, וניתן לפרוע את ההלוואה בכל רגע נתון אך רמת הסיכון גבוהה מאוד, אלא אם כן ההכנסות שלכם הן במטבע חוץ.

לפני שמתחייבים על משכנתא, עוצרים לייעוץ

ישנם עוד מסלולים אפשריים והיכרות עם כל המסלולים הזמינים היא לא פחות מחובה אם רוצים להגיע להחלטה נכונה.

תאמו אתנו פגישה ואנו נשמח להציג לכם את כל האפשרויות הקיימות ולעזור לכם לעלות על המסלול הנכון.

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת