גרירת משכנתא מנכס קיים לנכס חדש

אם אתם עומדים לפני קניית נכס חדש, סביר להניח שתצטרכו לקחת משכנתא. אבל מה קורה אם יש לכם משכנתא על הדירה הקיימת, זו שאתם עוזבים, והתנאים שלה ממש טובים? תשמחו לגלות שהעובדה שאתם עוזבים את הדירה הישנה, אינה בהכרח אומרת שעליכם לעזוב את המשכנתא הקיימת לטובת חדשה, כי כיום עומדת לרשותכם האפשרות של גרירת משכנתא.

גרירת המשכנתא מהנכס הישן לנכס החדש שומרת עבורכם את כל התנאים שאתם אוהבים ללא שינוי, כך שאתם נשארים באותו בנק, עם אותו המסלול, עם אותן הריביות וכן הלאה. ולמה אתם צריכים אותנו? כדי לדעת שזו באמת ההחלטה הנכונה, שגרירת המשכנתא היא האפשרות האופטימלית בהשוואה לכל שאר האפשרויות שעומדות לרשותכם.

בעזרת ידע מקצועי והמון ניסיון אנו נוכל לבחון את תמהיל מסלולי המשכנתא המתאימים לכם ביותר, את יכולת ההחזר הנוכחית ואת כל השינויים העתידיים האפשריים ונעזור לכם להגיע להחלטה הכי מושכלת שתוכלו לקבל.

ליעוץ וליווי אישי צרו איתנו קשר

אין תחליף לידע מקצועי

יכול להיות שאתם חושבים שיש לכם תנאים ממש טובים, אבל אולי תוכלו להשיג תנאים טובים יותר? המומחים של הירשביין כאן בשבילכם והמטרה שלנו היא למצוא לכם מסלול משכנתא עם התנאים הכי טובים ומשתלמים.

מעבר לידע ולניסיון שלנו, אנו מציעים לכם המון יתרונות נוספים:

מלא שקט נפשי

זה לא פשוט להתעסק עם עולם המשכנתאות, זה עשוי להיות גם מלחיץ. החלטות פיננסיות בסדר גודל כזה, ללא ספק צריכות להתנהל מתוך מחשבה ולהיות מבוססות על ידע מקצועי. אנו נשמח לשמור עליכם שקטים, לעשות את כל העבודה הבירוקרטית ולמצוא עבורכם את התנאים הטובים ביותר.

אנו נתמקד בפן הפיננסי ואתם תתנהלו כרגיל

גם החלטה פשוטה לכאורה, כמו גרירת משכנתא, אשר משמעותה שינוי מינימלי, דורשת מכם להמציא טפסים, להביא אישורים, להציג מסמכים ועוד. אנו נדאג שלא תצטרכו להתעסק בכל אלו ונעשה הכל עבורכם, כך שתוכלו להמשיך להתנהל בשגרת חייכם במינימום התעסקות ומתחים.

אתנו, לא יהיו לכם הפתעות

לפעמים החיים מפתיעים עם עלויות נוספות שלא צפינו או אותיות קטנות שלא ראינו. אנו נקדיש את כל הזמן כדי לקרוא את האותיות הקטנות, נשים דגש על כל הפרטים, נייצג אתכם מול הבנק ונתנהל מולכם בשקיפות כך שלא יהיו לכם הפתעות לא צפויות.

מה השלבים לגרירת משכנתא?

אם החלטתם שגרירת המשכנתא זו האפשרות הטובה ביותר עבורכם, כדי להוציא לפועל את התכנית יהיה עליכם לעבור כמה שלבים, הראשון הוא להגיש בקשה מסודרת לבנק. לאחר הגשת הבקשה הכוללת את כל המסמכים הדרושים, הבנק יעבור עליה ובמידה ויהיה לכך אישור, תתבצע גרירת המשכנתא בפועל. כמובן שבמידה ותצטרכו הלוואה חדשה, יהיה עליכם לחתום גם עליה.

האם זה משתלם?

כדי להחליט האם אפשרות זו היא המשתלמת והטובה ביותר עבורכם, אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ. המומחים שלנו ישמחו לבדוק את כל הנתונים שלכם באופן אישי, לראות כיצד גרירת משכנתא תשפיע על חייכם ומה המשמעות מבחינה פיננסית ולעזור לכם להגיע להחלטות המדויקות ביותר!

מחשבון משכנתא

    Compare listings

    לְהַשְׁווֹת