אודות

שי הירשביין - ייעוץ משכנתאות ותיווך נדל"ן

אודות החברה

הירשביין שיווק ותיווך נדל״ן נוסדה ע״י שי הירשביין, מנכ”ל והבעלים, בעל ניסיון רב שנים בתחום שיווק פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, תיווך נדל״ן, דירות להשקעה, ארגון אירועי מכירות ושירותי ייעוץ משכנתאות.
נסיונו רב השנים של שי יחד עם תחושת השליחות, אהבתו הכנה לתחום והשאיפה למצוינות בלתי מתפשרת הם אלה שהופכים את העבודה למסע מרתק ופורה בשיתוף עם הרוכש או היזם, חברתינו דוגלת במתן יחס אישי וליווי מקצועי למען הגשמת היעדים שלכם.

שי הירשביין, מנכ”ל והבעלים של הירשביין שיווק ותיווך נדל”ן, מנוסה בתחום שיווק פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, תיווך נדלן, דירות להשקעה, וארגון אירועי מכירות. לחברתנו ניסיון רב גם בתחום דירות היוקרה.

החברה מתמחה בשיווק פרויקטים בתחום המגורים, בתיווך נדל”ן יד שניה למגורים, דירות להשקעה במגדל העמק, דירות להשקעה ביוקנעם, נדלן במגדל העמק, נדלן ביוקנעם, דירות להשכרה במגדל העמק, דירות להשכרה ביוקנעם, דירות במגדל העמק, דירות ביוקנעם, תיווך נדל”ן מסחרי ומעניקה שירותי ייעוץ משכנתאות ושיווק מקצועיים תחת קורת גג אחת.

ההצלחה והניסיון הרב של שי מתבטאים ביחס אישי והמקצועי לאורך כל הדרך משיחת הטלפון הראשונה ועד לאחר קבלת במפתח לדירה החדשה. תחושת השליחות, אהבתו הכנה לתחום והשאיפה למצוינות בלתי מתפשרת הם אלה שהופכים את העבודה למסע מרתק ופורה בשיתוף עם הרוכש. היכולת לתכנן ולהוציא לפועל פרויקטים באופן מיטבי היא לא פחות ממרגשת.

למה לבחור בנו

רשת קשרים ענפה

לאורך השנים השכלנו לבנות רשת קשרים ופעילות שיווקית ענפה שעוזרת לנו במיטוב והצלחת כל פרויקט חדש.

הכנת אסטרטגיות שיווקיות מותאמות אישית

חברתנו מתמחה בהתאמה אישית לצרכים ולחזון של היזם, תכנון מיטבי של היעדים ומתן סיוע בתכנון הדירה.

שיטות שיווק והפצה מתקדמות וחדשניות

החברה פועלת בשיטות ה"חמות" ביותר במדיה התואמות את הלך הרוח הטכנולוגי המתקדם.

היכרות מעמיקה עם השוק והקהל הישראלי

הניסיון הרב שצברנו במהלך שיווק פרויקטים מאפשר לנו לזהות את צרכי הקהל הישראלי, ולענות עליו בצורה מיטבית.

הערכים שלנו

תשומת לב ויחס אישי

מה שהופך את העבודה לנעימה ומרגשת הוא הלב הפועם בנפשות הפועלות. אנו משתדלים לנהל מערכות יחסים חמות עם כל הבאים במגע איתנו: הלקוחות, עובדי החברה, הספקים ונותני השירות המגוונים. היחס האישי הוא מעל הכל.

שקיפות ואמינות

יושרה מקצועית ושקיפות הן עיקרון והיסוד לעבודה איתנו.
אנו שואפים לנהל עם הלקוחות שלנו תקשורת בריאה ופתוחה.

זמינות ומקצועיות

תשומת לב לפרטים הקטנים, יצירתיות, ניהול נכון והניסיון הרב שצברנו, מקנים לנו את הזכות להעניק שירותי שיווק לכל סוגי הפרויקטים, לכל קהל יעד ובכל מקום. מפרויקטים מסחריים, דרך פרויקטים למגורים ועד מגורי יוקרה, בכל מקום בארץ ובעולם.

מחויבות ועמידה ביעדים

אנו מתחייבים לחתור להגשמת היעדים העסקיים של לקוחותינו, וליצירת תשואה מירבית על השקעתם בפרויקט. זאת תוך ליווי אישי ומקצועי ודגש על סימון מטרות בדרך.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת